Packard Bell Tablet

2011 içerisinde Türkiye’de satışa sunulacak yeni ürünlerinin lansmanını yaptı. Gelişmiş teknolojiyi dikkat çekici tasarımlarla buluşturan Packard Bell; notebooklardan netbooklara, tabletlerden masaüstü bilgisayarlara kadar farklı ihtiyaçları olan tüketiciler için teknolojik çözümler üretiyor. Packard Bell’in yeni tableti Liberty Tab 2011 yılı içerisinde Türkiye’de satışa çıkacak.tablet ile ilgili ayrıntılı bilgi için yazının devamına tıklayınız.

Android 3.0 Honeycomb işlemcili kırmızı renkli tablet çok yakında Türkiye’de:  Liberty Tab

Bütün ailenin eğlence, oyun, multimedya ve bilgi işlem ihtiyacını karşılamak için tasarlanan yeni Packard Bell Liberty Tab 10inç lik bir tablet bilgisayardır. Packard Bell Liberty Tab de ilk göze çarpan şey saf zarafet hissi veren olağanüstü çizgisidir. Kiraz Kırmızısı ve İnci Beyazı. Düşüncelerinizi en iyi yansıtan rengi seçin ve kendinizi ifade edin.

Android platformunun tablet bilgisayarlar için optimize edilmiş yeni versiyonu Google Android 3.0 Honeycomb işletim sistemi ile donatılan Packard Bell Liberty Tab her türlü gezinti ve dokunmatik deneyimi olağanüstü bir keyfe dönüştürüyor.İçinizdeki içerik arsuzını doyurmak için yeni Packard Bell Liberty Tab ile Android Markete ulaşabilir ve bu açık dijital dünyada, gelişen sosyal ağda herkesin katkıda bulunabileceği veya yeni uygulamalar ekleyebileceği yüzlerce uygulama arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Packard Bell Liberty Tab dâhili sensörleri ile yüksek hassasiyette oyun keyfi ve optimize HD görüntü için tasarlanan NVIDIA® Tegra 2 işlemcisiyle olağanüstü güzellikte canlı görüntüler sunuyor.

Packard Bell Liberty Tabin 10 saate kadar pil ömrü sizi asla yarı yolda bırakmaz.

İçeriğinizi büyük ekranda paylaşmak istiyorsanız tek yapmanız gereken HDMI çıkışı ile Packard Bell Liberty Tab’i televizyona bağlamak. Özel bir video adaptörüne gerek yoktur.

Yeni Packard Bell Liberty Tab 2011 yılı içerisinde Türkiye’de satışa sunulacaktır. Fiyatı henüz belli değildir.

kaynak:alisverisrehberi

Yorumlarınızı Yazınız...

Yorumlar...

Bir cevap yazın