BenQ Joybee GP2 iPhone Projektörü

Hayat kısa, dolayısıyla eğlenceden ödün vermek zorunda kaldığımız her an bizim için aslında çok kıymetli. Peki size avuç içi büyüklüğünde, bataryayla çalışan bir projektörle 160 inç boyutunda sinematik bir ekrana, mükemmel bir ses ve görüntü kalitesine kavuşacağınızı söylesek ne dersiniz? Evet, BenQ’nun siyah ve beyaz şık tasarımıyla dikkat çeken, iPod ve iPhone uyumlu yeni mini projektörü Joybee GP2sayesinde artık sevdiğiniz tüm filmleri, müzikleri, fotoğrafları ve oyunları gittiğiniz her yere yanınızda götürebileceksiniz.

Dahası 200 ANSI lümen gücünde bir parlaklığa erişebilmek için 3LED teknolojisinikullanan bu ultra taşınabilir projektör720p kalitesindeki HD-ready çözünürlüğünün yanısıra çoklu format desteği sayesinde; SD kart yuvası, USB okuyucusu, 2W gücünde stereo hoparlörleri ve bilgisayardan dosya aktarımı sağlayan 2 GB dahili belleğiyle çok sayıda kaynaktan içerik toplayabiliyor. Eş zamanlı şarj özelliğiyse, kesintisiz bir eğlenceyi garanti ediyor.

İlgili Haberler

Yorumlarınızı Yazınız...

Yorumlar...

admin

Geleceğin Teknolojisi; teknocin.net olarak geleceğin teknolojileri, konsept ürünler, yeşil teknoloji bisikletler ve tasarım ürünler hakkında yazılar yazıyoruz.

Bir Cevap Yazın