Facebook Kredisi Nedir

Facebook Kredileri, sevdiğin ücretsiz oyunların birçoğunda bulunan sanal hayvanlar, özel oyun silahları ve diğer eğlenceli malzemeler gibi isteğe bağlı öğeleri satın almanın güvenli ve kolay bir yoludur. Kredilerin parasal bir değeri vardır. Bunları istediğin gibi harca veya biriktirebilirsin.Kredi Bakiyelerini Anında nakit paraya çevirebilir yada oyunlar ve uygulamalar için anında kredi bakiyesi alabilirsin. Bunun için kredi kartı, cep telefonu yada Paypal şartı var. Cep telefonundan kredi alırken hattınıza bir bedel ekleniyor ve size yollanan mesaja EVET olarak yanıt vermeniz isteniyor. Bu sayede Kredi alabiliyorsunuz.Bakalım Facebook un bu yeni uygulaması ne kadar kullanıcının dikkatini çekecek.

 • Kredileri nasıl alabilirsin?
  Kendine kredi satın almadığın halde bir kredi bakiyesi görüyorsan, büyük olasılıkla hediye olarak doğrudan Facebook’tan ücretsiz kredi almışsındır. Bunun dışında, özel fırsatlar sayesinde kredi kazanabilir veya PayPal, kredi kartı ya da cep telefonunu kullanarak kredi satın alabilirsin.
 • Hangi oyunlar kredileri kabul eder?
  Facebook’taki başlıca oyunların birçoğu özel öğeler için ödeme yöntemi olarak kredileri kabul etmektedir. Kredileri nerede kullanabileceğini görmek için yardım merkezini ziyaret et.
 • En sevilen oyunlarda bulunur

  Krediler, Facebook’un en iyi oyunlarındaki özel öğeleri satın almak ve arkadaşlara hediyeler göndermek için hızlı ve güvenli bir yol sunar.
 • Finansal bilgilerini hiçbir zaman paylaşmayız

  Oyunlardaki özel öğeleri satın almak veya hediyeler göndermek için kredileri kullandığında, bu işlem seninle Facebook arasındadır. Finansal bilgilerini oyunların kendilerine göndermeksizin kredilerini birçok farklı oyunda harcayabilirsin.
 • Oynarken zamandan tasarruf et

  İlk ödemeni yaptıktan sonra, sadece birkaç tıklamayla Facebook Kredileri satın alabilir ve çabucak oyununa dönebilirsin.
  kynk:sadikkokoz

Yorumlarınızı Yazınız...

Yorumlar...

Bir cevap yazın