Bu Bilgisayarı Monitöre Yapıştırın

Kasanız çok fazla mı yer kaplıyor, ortalık kablodan geçilmiyor mu ? O zaman bu bilgisayara bir göz atmanızda fayda var. Sistem özelliklerini ise aşağıda veriyorum.

HP Compaq 8200 Elite Ultra İnce Bilgisayar (ENERGY STAR) (A2K50EA)

Sistem özellikleri
İşletim sistemi : Orijinal Windows® 7 Professional 64
İşlemci : Intel® Core™ i5-2400S (2,50 GHz, 6 MB önbellek, 4 çekirdekli)
Yonga kümesi : Intel® Q67 Express
Form faktörü : Ultra ince masaüstü
HP SoftPaq Download Manager
Microsoft SMS için HP İstemci Kataloğu
HP System Software Manager
Bellek
Bellek, standart: 2 GB 1333 MHz DDR3 SDRAM
Bellek yuvaları : 2 DIMM

Depolama
Dahili sürücü bölmeleri : Bir adet 2,5 inç
Dahili sürücü : 320 GB 7200 rpm SATA 3,0 Gb/sn
Optik sürücü : İnce SATA SuperMulti DVD yazıcı

Ekran ve Grafik
Grafik : Tümleşik Intel HD

Genişletme Özellikleri
Bağlantı noktaları : 10 USB 2.0
1 DisplayPort
1 VGA video
1 PS/2 klavye
1 PS/2 fare
1 RJ-45
1 mikrofon/kulaklık girişi
1 hat giriş
1 hat çıkış
(DVI Adaptörüne isteğe bağlı DisplayPort takılmasıyla DVI çıkışı kullanılabilir)

Genişletme yuvaları : 1 mini PCIe; 1 MXM

Çoklu Ortam ve Girdi Aygıtları
Ses : Realtek ALC261 yüksek tanımlı ses codec bileşeni (tüm bağlantı noktaları stereodur)

İletişim
Ağ arabirimi : Tümleşik Intel 82579LM Gigabit Ethernet

Güç ve çalışma gereksinimleri
Enerji verimliliği
ENERGY STAR® onaylı, EPEAT Gold™
Power supply : 135W %87 verimli güç kaynağı – aktif PFC (tümleşik grafik kartı için) 180W %87 verimli güç kaynağı – aktif PFC (tümleşik grafik kartı için)
Çalıştırma nem aralığı : % 10 – 90 RH

Boyutlar ve ağırlık
Boyutlar (G x D x Y) : 25,2 x 25,4 x 6,6 cm
Ağırlık : 3,1 kg’dan başlayan ağırlık

Güvenlik yönetimi
Güvenlik yönetimi : Trusted Platform Module (TPM) 1.2 (yasalarca sınırlandırılan yerlerde TPM modülü devre dışı bırakılır)
Sıkı güvenlik (BIOS üzerinden)
SATA bağlantı noktası devre dışı bırakma (BIOS üzerinden)
Sürücü kilidi
HP ProtectTools Security Software Suite
Seri, paralel, USB etkinleştirme/devre dışı bırakma (BIOS üzerinden)
Fabrikada isteğe bağlı USB Bağlantı Noktası Devre Dışı Bırakma (BIOS aracılığıyla kullanıcı tarafından yapılandırılabilir)
Çıkarılabilir ortam yazma/önyükleme kontrolü
Açılış parolası (BIOS üzerinden)
Kurulum parolası (BIOS üzerinden)
HP Başlıklı Sensör (belirli modeller)
Kasa kilidi ve kablo kilidi araçları

İçindekiler
Yazılım : Önceden yüklenmiş yazılım, FreeDOS işletim sistemine sahip modeller hariç tüm modellerde bulunur: HP ProtectTools Security Suite, HP Software Management Agent, CompuTrace for Desktops aracısı, HP Vision Diagnostics, PDF Complete Corporate Edition, Microsoft Office 2010 önyüklenmiş (Tam Office 2010 seti etkinleştirmek için Ürün Anahtarı satın alınmalıdır)
Garanti : 3-3-3 standart garanti dahil, HP Hizmetleri tarafından korunmaktadır. Hüküm ve koşullar ülkeye ve/veya İşletme Modeline göre farklılık gösterebilir.

Özellikler
Orijinal Windows 7 Professional ve/veya başka işletim sistemleri içerir

Üstün iş bilgisayarı teknolojisi
HP’nin mühendislik üstünlüğü ile bir arada sunulan en son yenilikler ve yeni BIOS tasarımları, HP Compaq 8200 Elite Series ürününün işletmeniz için bugün ve gelecekte doğru seçim olmasını sağlar.
Kararlı, güvenli ve güvenilir bir BT altyapısı sağlayan donanım tabanlı uzaktan yönetim çözümleri sunan Intel® İkinci Nesil Core™ vPro™ işlemcilere sahiptir.
Bilgisayarınızı, Ortam Kartı Okuyucusunun da içinde bulunduğu, sektör standardını belirleyen veri sürücüleri ve aygıtlar ile yapılandırın. İşletmeniz için diğer seçenekler arasında ayrı grafik kartı seçenekleri ve kablosuz ağ iletişimi bulunur.
İçerdiği HP ProtectTools™ Security Suite bilgisayarınızın korunmasına yardımcı olur ve güvenlik açıklarına karşı savunma hattı oluşturur. HP ProtectTools™ sadece güvenlik gereksinimlerinizi karşılayacak modülleri kullanmanıza olanak sağlayacak şekilde esnek bir tasarıma sahiptir.

Çevreyi koruyan, verimli bilgisayar teknolojileri
HP çevre duyarlılığınızı destekler biçimde, bu ürünü bromlu alevlenme geciktiriciler (BFR) ve polivinil klorür (PVC) içermeyen malzemeler kullanarak tasarlamıştır.
Bilgisayarın güç ayarlarını HP’ye özel Power Assistant uygulaması ile kolayca optimize edin. HP Elite Series enerji verimliliği seçenekleri ile kontrol sizde.

Kararlı, kullanışlı tasarımlar
Çalışma alanı ve performans gereksinimlerinize uygun bir HP Elite Series form faktörü mutlaka vardır. Esnek montaj seçenekleri olan Ultra İnce Masaüstü Bilgisayarını seçebilir veya en yüksek oranda genişleme esnekliği için Küçük Form Faktörü, Microtower veya Dönüştürülebilir Minitower’ı tercih edebilirsiniz.
İş gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, rahatlık için ön panele hat giriş ve çıkışı ile USB bağlantı noktaları yerleştirdik. Daha verimli çalışabilmenize yardımcı olacak şekilde VGA ve DisplayPort konektörleri yoluyla çift harici monitör bağlayabilirsiniz.
Dağıtımlarınızı uzun dönemlere yayarak planlıyorsanız, birden çok dağıtımda aynı kasayı kullanabilmek avantaj yaratır. Planlama yaparken HP Compaq 8200 Elite Series’in minimum 15 aylık bir piyasada kalma süresi olduğunu biliyor olacaksınız.
HP Services tarafından korunur, kurumsal kullanımı mümkün kılacak şekilde donatılan standart garantileri içerir. Yerinde servis sağlayan HP Standart Sınırlı Garanti ile zamanında sorun çözümü için hızlı ve ihtiyaçları karşılayan bir desteğe sahip olursunuz

Yorumlarınızı Yazınız...

Yorumlar...

Bir cevap yazın