Tablet ve Projeksiyon Birarada

Belkide tablet kullananların en büyük sıkıntılarından birisi sunum yaparken projeksiyon bağlantılarını istedikleri gibi yapamamalarıdır. Bazı ara kablolar sayesinde bağlantı sağlanıyor ancak kabloyu hareket ettirseniz görüntü gitmesi gibi sıkıntılarla boğuşmak hiçte keyifli değil. Bazı cihazlar kablosuz olarak tablete bağlanamadıklarından dolayı illaki bir bilgisayarı yanınızda taşımak zorunda kalabiliyorsunuz. Bu sorunların tamamını ortadan kaldıran SmartQ u7 ile artık projeksiyon cihazı yada bir bilgisayar arama derdine son tabletinizle direk olarak sunum yapabilirsiniz. 854 x 480 çözünürlükte 50 inçlik bir görüntü elde edebileceğiniz tablet ise 1.5 ghz işlemcili 16 gb dahili hafızası olan android tablet,  fiyatı ise 400 dolar civarında.

SmartQ-U7-teknocinnet (4) SmartQ-U7-teknocinnet (5) SmartQ-U7-teknocinnet (6) SmartQ-U7-teknocinnet (7) SmartQ-U7-teknocinnet (2) SmartQ-U7-teknocinnet (3)

Yorumlarınızı Yazınız...

Yorumlar...

admin

Geleceğin Teknolojisi; teknocin.net olarak geleceğin teknolojileri, konsept ürünler, yeşil teknoloji bisikletler ve tasarım ürünler hakkında yazılar yazıyoruz.

You may also like...

Bir Cevap Yazın