Dect Telefonda Avantaj Avansas’ta

Her ne kadar cep telefonları hayatımızın her alanında son teknolojiyle yanımızda olsa da ev ve ofislerde kullandığımız telsiz telefonlarda teknoloji konusunda boş durmuyor. Panasonic, Philips ve Gigaset gibi markalar Dect ( Dijital Taşınabilir Telefon ) telefonların gelişiminde önemli adımlar atıyor.

avansas_teknocinnet2

Eskiden sadece konuşmaya yarayan standart telefonlar şimdi yerlerini Dect telefonlara bıraktı. Kısaca bu telefonlar neler yapabilir bir bakalım. Taşınabilir olmaları başlı başına ev ve ofiste rahat kullanım anlamına gelmektedir. Bunun yanında küçülen boyutlarıyla artık cebinize bile sığabilen Dect telefonların şarj sürelerinin de bir hafta kadar dayanabilmesi size telefonu şarj etmeyi bile unutturabilir. Aynı hattı birden fazla kişi kullanacaksa 2’li ahizeye sahip bir Dect telefon işinizi çok kolaylaştıracaktır. Bu ahizeler arasında da telsiz özelliği kullanılarak görüşme sağlayabilirsiniz. ( interkom ) Rehber özelliği sayesinde ise numaraları bir yerlere yazmanıza gerek kalmayacak.

avansas_teknocinnet

Saydığımız özelliklerin yanında farklı birçok özellikleriyle Dect telefonlar ev ve ofislerde hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Ülkemizde Ofis malzemeleri denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan Avansas.com gerek ofis malzemeleri ve Dect Telefonlar konusunda uygun fiyatlı ürünleriyle sizleri sitesini ziyaret etmeye bekliyor.

avansas_teknocinnet4

Diğer Özellikler:

  • Arayan numarayı gösterebilme.
  • Konferans görüşme yapabilme.
  • Çok kolay değiştirebilir piller. ( AAA-AA-Ni-Mh Şarj Edilebilir Piller)
  • Değiştirebilir Melodiler.

Yorumlarınızı Yazınız...

Yorumlar...

Bir cevap yazın