Hactback Ferrari

Spor otomobillerin ve hayallerin otomobilini üreten  Ferrari bir başka hayali daha gerçekleştirerek bir hactback otomobil ortaya çıkarmış.  Birçok otomobil düşkünü sedanları sevse de azımsanmayacak kadar bir kesim de  hactback otomobilleri sever. Bu sebeple sonunda Ferrariden de bu konuda bir hamle gelmiş ve GTC 4 Lussu modelini hactback olarak tasarlamış. 680 beygirlik otomobil 6.3 litrelik v12 motoru ile ülkemizde bedava dahi verilse binilemeyecek cinsten. 100 km’lik sürate 3.1 saniye de çıkan en hızlı hactback otomobil ünvanını da ele geçirecek gibi gözüküyor. Hactback sınıfının en çok satan otomobili olan vw golf”ten çok satma ihtimali yok ancak çok daha hızlı olacağı kesin.

ferrari-gtc4-lusso-teknocinnet ferrari-gtc4-lusso-teknocinnet2 ferrari-gtc4-lusso-teknocinnet3 ferrari-gtc4-lusso-teknocinnet4 ferrari-gtc4-lusso-teknocinnet5 ferrari-gtc4-lusso-teknocinnet6

Yorumlarınızı Yazınız...

Yorumlar...

admin

Geleceğin Teknolojisi; teknocin.net olarak geleceğin teknolojileri, konsept ürünler, yeşil teknoloji bisikletler ve tasarım ürünler hakkında yazılar yazıyoruz.

You may also like...

Bir Cevap Yazın