Yılın Otomobili Opel Assstttra

2016 yılın otomobili seçilen Opel Astra tanıtımı 3 Martta Cenevre otomobil fuarında yapıldı. BMW, Volkswagen gibi iddialı rakiplerini geride bırakan otomobil fuar öncesi gazetecilere yapılan Opel Astra tanıtımı sırasında yılın otomobili olmaya en yakın aday olarak gösterilmiş ve gazetecilerden tam not almıştı. Astranın geçmişinden gelen köklü yapısı sayesinde özellikle Türkiye’de de her 10 kişinin 7-8 tarafından sevilen bir otomobil olan Opel Astra makyajlanan kasasıyla yılın otomobili ünvanını hak etti.

Opel-Astra-Is-The-2016-European-Car-Of-The-Year-teknocinnet

Klasik Opel tasarımlarına, keskin çizgiler ile sportif bir görünüm kazandırılması dikkatlerden kaçmazken şaşırtıcı tavan tasarımı göze çarpan ilk yenilikler oluyor. Opel’in karakteristik özelliği olan kanatlı LED tasarımıyla arka farlar dış tasarımı tamamlıyor.

Car of the Year 2016: The new Opel Astra

Yılın otomobili Opel Astra tanıtımı yapan yetkililer otomobilin en önemli özellikleri olan  Apple Car Play ve Android Auto desteği sunması ile tam bir teknoloji harikası olduğuna dikkat çekiyor. Teknoloji desteği artan Opel birçok firmaya ise bu konu da öncülük etmiş oldu.

Yorumlarınızı Yazınız...

Yorumlar...

Bir cevap yazın